+86-917-3373399 info@yunch.tech
Ürün kategorisi
Bizimle iletişime geçin

Shaanxi Yunzhong Sanayi Geliştirme Co, Ltd

Adres: Çin'in Shaanxi Bölgesi, Baoji Şehri, NO.128 Gaoxin Yolu

PC: 721013

Tel: + 86-917-3373399

Faks: + 86-917-3373378

E-posta: info@yunch.tech

Endüstri Haberleri
Titanyum Alaşımı Kısa İzleme Hızını Kaybetmek Parmak Düğmesi yapmak Ued
Mar 02, 2018

Titanyum alaşım parmak düğmeleri Çinli oyuncu WuDajing'in şampiyonayı kazandı.

Çinli oyuncu Wu Dajing, Pingchang kış olimpiyat oyunlarının kısa hızda paten finale yükselişinde 500 metrelik kısa paten şampiyonasında şampiyonluğu kazandı ve dünya rekoru kırdı ve Pingchang kış oyunlarında Çinli delegasyonun birinci altın madalyasını kazandı. yetenekler ve düzeyler, spor malzemeleri de önemli bir faktör ve turnuva performansını etkiliyor.


blob.png


Çin kısa rota pateni milli takımı kısa rota sürat kaydırma parmak düğmesini kullandı, metal 3D baskı çözümü patentini kullanan ve atletler için özelleştirilmiş Çin Huashu yüksek teknolojisidir.


blob.png


Spor sahasında küçük kısa yollu hızlı parmak düğmesi, atlete buz sürerken buzun sürtünmesini azaltmaya yardımcı olabilir. Geçmiş yarışmada sporcunun kısa yol patinaj parmağı, temel kullanım reçine tokası veya jelatinine atıfta bulunmaktadır . HuaShu yüksek teknoloji merkezi, kısa rota hız paten takım oyuncusu herkesin parmak boyutuna göre metal 3d baskı çözümleri benimser, özelleştirilmiş 9set titanyum alaşım parmak tokası.


blob.png


Geleneksel parmak indirgemesiyle karşılaştırıldığında, titanyum alaşımının 3D baskısı, daha hafif ve performans seviyesine faydalı olan% 40'lık bir kilo kaybına işaret eder; Yüzey pürüzlülüğü 2 mikronun altındadır ve sürtünme direnci daha düşüktür. Her atlet için özel olarak tasarlanmış, rahat, parmak uçları takın.


blob.png

[[JS_BodyEnd]]