+86-917-3373399 info@yunch.tech
Ürün kategorisi
Bizimle iletişime geçin

Shaanxi Yunzhong Sanayi Geliştirme Co, Ltd

Adres: Çin'in Shaanxi Bölgesi, Baoji Şehri, NO.128 Gaoxin Yolu

PC: 721013

Tel: + 86-917-3373399

Faks: + 86-917-3373378

E-posta: info@yunch.tech

Endüstri Haberleri
Neden titanyum alaşımı (titanyum cam çerçeve gibi) hammaddelerin daha pahalı daha
Feb 07, 2018

İlke:

  1. Titanyum sünger-ecek var olmak elde edilebilir titanyum külçeler ne zaman elektrik furnance yeniden erimiş. Çok yüksek sıcaklıkta aktif ve işlem için zor.

  2. Saf titanyum çok yumuşak ve doğrudan titanyum ürünleri kullanımı için uygun değildir. Genel olarak, bazı diğer unsurlar metal performansı artırmak için eklenmesi.

  3. Titanyum makineye zordur. çok zor değil, ama "yapışkan". Titanyum-64 ile başa çıkmak için dosya kullanırsanız başa, dosyanın hatları yakında artıkları ile dolu olacak. Bu söyleniyor bu titanyum nedeniyle düşük hızlı dosya çok zordur. yüksek hızı nedeniyle okside kolaydır. Sıradan işleme merkezi titanyum alaşımı hiç işleyemiyor.

  4. Titanyum cam yapmak daha zordur. Hepimizin bildiği gibititanyum çerçeve camince ve aynı zamanda çok şey gerektirir bitirme işlenmesi, kesinlikle bu malzemeler için bir meydan okuma olduğunu. Buna ek olarak, titanyum alaşım çerçeve cam da zorluklar artan kaynak teknolojisi içerir.

    Titanyum alaşım işleme teknolojisi ne kadar zor olduğunu? Bu şekilde, onlar-ebilmek evlat edinmek alüminyum alaşım yapısal optimizasyon yoluyla sürece uçaklar dünyanın her yerinden tasarım insanlar koymak onlar-ecek asla kullanma titanyum alaşımı.titanium glass frame.jpg

[[JS_BodyEnd]]